4/08/2011

o8. szał na J. Campbell'a

Każda miłośniczka butów wie już o co chodzi, a dla tych co nie wiedzą - Jeffrey Campbell to marka i nazwisko projektanta wyjątkowych butów - obecnie jedne z ciekawszych, bardziej awangardowych modeli na rynku (w cenach zdecydowanie bardziej przystępnych niż buty wielkich kreatorów). Dzięki takim stronom jak LOOKBOOK stały się najmodniejszym dodatkiem fashionistek. Doszło do tego, że kolejne modele zostają wykupione w parę dni po ich premierze. Można być więc pewną, że "nie doczekają" do przecen. 


Foxy Wood

Wrecker


Tick


Dwa tygodniem temu ukazała się nowa, wiosenno-letnia kolekcja, która wprowadza po raz kolejny, najpopularniejsze modele (lita, 99 tie) w pastelowej kolorystyce. Przez ich barwę i teksturę przypominają wielkanocne słodycze obsypane cukrem pudrem (mniam). Niektóre z nich (np. nowy model banched) wyglądają na...co tu dużo mówić - diabelnie nie wygodne, jednak czy to prawda?

Mary Roks

Mariel

99 tie

Lita

BanchedParę miesięcy temu podjęłam decyzję o zakupie butów J.C. Przeczytałam chyba wszystkie, bardzo pomocne komentarze na SOLESTRUCK, dotyczące głównie wyboru rozmiaru (wielki minus zakupów przez internet - brak możliwości przymiarki). Zdecydowałam się na 7 - odpowiednik polskiego 37, taki rozmiar butów kupuję zazwyczaj. Po uzbieraniu odpowiedniej sumy (oraz odczekaniu dobrego miesiąca, aż model będzie dostępny w moim rozmiarze), kliknęłam "buy" (buty kupiłam ostatecznie na NASTY GAL). Jak wielkie było moje zdziwienie kiedy po niecałych dwóch tygodniach odwiedził mnie listonosz z paczką (buty wysyłane są ze Stanów). Na szczęście okazało się, że buty leżą idealnie, pomimo swoich 13 cm są wyjątkowo stabilne i lekkie. Nie muszę dodawać, że od razu się w nich zakochałam! Przez pierwszy tydzień chodziłam tylko w nich, nie jest to jednak model gumowy, wiec nasza deszczowa wiosna pohamowała moje zapędy. A oto one:
Buty można obejrzeć na oficjalnej stronie i kupić na SOLESTRUCK (największy wybór) albo NASTY GAL (pojedyncze modele). Można też spróbować poszukać na EBAY'u. 


Do uslyszenia, 

Jaśmina

edit 14:14 - na allegro znalazłam pare modeli JC Klik

1 komentarz: